כיצד ומתי אנחנו באקסטרא ביובית יכולים לעזור לכם?

כיצד ומתי אנחנו באקסטרא ביובית יכולים לעזור לכם?

אנו בחברת באקסטרה ביובית זמינים בשבילכם 7 ימים בשבוע במשך 24 שעות ביממה. גרים בצפון או בדרום? אל דאגה! השירות שלנו
הוא בפריסה ארצית וזמין בכל הארץ!

המרכז להזמנת שירות ביובית
כיוון שאנו חברה מקצועית המטפלת בתחום סתימות הביוב, ברשותינו צי כלי רכב חדיש ומתקדם המעניק שירותי ביובית בכל הארץ.
תוכלו להזמין אצלנו את משאיות הביובית הסטנדרטיות הגדולות וגם את משאיות הביובית הקטנות והנמוכות. משאיות הביובית שלנו שואבות הצפות ושואבות גם בורות מיוחדים כגון בורות ספיגה ובורות שומן.

שאיבת הצפות
התפוצץ לכם צינור המים או הביוב? אל דאגה! אנו נגיע עם אחד מרכבי הביובית לנו ונשאב את כל המים במהירות וביעילות.
אנו שואבים גם הצפות שנוצרו מפיצוץ בצנרת הביוב ועליית מי הביוב אל הקרקע וגם הצפות שנוצרו כתוצאה מפיצוץ בצנרת המים.
כמובן, אנו נתקן את הנזק שנגרם לצנרת, ובמידת הצורך נחליף את הצנרת הישנה בצנרת חדשה.

שאיבת-הצפות-מאמר-מקצועי

פתיחת סתימות ביוב
שאיבת ההצפה היא השלב הראשון אולם השלב הבא של צוות האינסטלטורים, הוא לפתוח את סתימות הביוב ולבדוק מדוע המים אינם מתנקזים בצורה יעילה. אנו משתמשים במגוון כלים ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים לפתיחת סתימות הביוב. בכל פעם, יחליט הצוות המקצועי שלנו בהתאם לתנאי השטח כיצד לפתוח את הסתימה בבור הביוב בצורה המהירה והיעלה ביותר. לאחר שפתחנו את בור הביוב, ניתן לטפל בבעיה שגרמה לסתימה בבור הביוב אשר לא תמיד זה יהיה סתימה של גורם חיצוני התקוע בצנרת ולעיתים ישנה בעיה בשיפועי, מעברים ועוד.

פתיחת-סתימות-ביוב-מאמר-מקצועי

צילום קווי ביוב
על מנת לטפל בבעיה שגרמה לסתימת הביוב, יש צורך לערוך צילום קווי ביוב. אנו נגיע עם מצלמות איכותיות, ונערוך צילום מקצועי של קווי הביוב. לאחר פענוח תוצאות הצילום, אנו נדע מה גרם לסתימת הביוב, ונבנה בהתאם תכנית טיפול.

סתימת שורשים בביוב
אחד מהגורמים העיקריים לסתימה בבור הביוב, הוא חדירה של שורשים לבור הביוב. כדי לטפל בבעיה זו, יש צורך להשתמש בציוד מקצועי ביותר אנו מביאים לשטח רובוט מיוחד החותך את השורשים ופותח את תעלת הביוב. אנו מבצעים פתיחה של הסתימה באמצעות שילוב הטכניקות של חיתוך השורשים ושימוש בציוד המתקדם ביותר בנוסף נדאג לניקוי
צנרת הביוב באמצעות שטיפה בלחץ מים גבוה.

איתור בורות ביוב נסתרים
פעמים רבות אנו מגיעים לבתים ישנים, ומגלים שלמעשה ישנם כמה בורות ביוב, חלקם בורות גלויים וחלקם בורות נסתרים שיש צורות לגלות אותם. אנו מבצעים חפירות בשטח בהתאם לצורך ומשתמשים בטכנולוגיות חדישות לגילוי הבורות הנסתרים כך אנו לא משאירים פתח לבעיות עתידיות ולא מעגלים פינות אלא פותרים את הבעיה מהשורש. במצב זה, אנו נערוך שינוי תשתית, ונזיז את צנרת הביוב, על מנת שרק בור ביוב אחד יהיה פעיל כמובן הכל בהתאם לתנאי השטח כמו"כ את בור הביוב שלא יהיה בשימוש, נסתום בעפר.

גרים בקומת המרתף?
קומת המרתף היא קומה הנמוכה מגובה הקרקע מטבע הדברים המים זורמים לכיוון התחתית כך שאנו נתקלים בלא מעט הצפות ביוב הנגרמות במרתפים. אנו מטפלים בשדרוג צנרת הביוב ובהצבת משאבות ייעודיות להעלאת מי הביוב אל מעל לפני הקרקע. גרים באזורים בעיר שהם הנמוכים ביותר וקצת גשם אתם מיד סובלים מהצפות בדירה? אנו נשאב את המים עבורכם.

הצפות-במרתף

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אולי יעניין אותך גם

Call Now Button