איכס! זה מסריח! שירות פתיחת סתימות ביוב

איכס, זה מסריח! שירות ביובית

אין ספק שסתימת ביוב מביאה עימה מראה וריח לא נעימים. ולכן, מומלץ להתקשר מיד לשירות ביובית כדי לפתוח את הסתימה. צוות האינסטלטורים בעלי הביוביות יגיע עם אמצעים מתאימים לפתיחת בור הביוב. לפעמים, יהיה קודם צורך לשאוב את מי הביוב המציפים את השטח באמצעות ביובית. ישנם אמצעים ידניים לפתיחת ביוב, ואפשר לשחרר סתימות ביוב באמצעות מנגנון התזת מים בלחץ גבוה המצוי ברכבי הביובית.

פתיחת סתימות ביוב באמצעים ידניים.

למרות שיש טכנולוגיות מתקדמות לפתיחת בורות ביוב עם סתימה, יהיו אינסטלטורים מקצועיים שיעדיפו לפתוח באופן ידני בורות ביוב. הם ישתמשו באמצעים כמו "שיבר" ו"סליל". לפעמים, מספיק פתיחה קלה של הסתימה, כדי לגרום לתכולת בור הביוב להתפרץ ולעלות החוצה. באמצעים אלו משתמשים רק כאשר מדובר בסתימות ביוב קטנות מאוד.

איך פותחים סתימת ביוב על ידי ביובית?

הדרך הטובה ביותר לפתוח סתימת ביוב על ידי ביובית, היא באמצעות שימוש בהפעלת לחץ מים גבוה. לא תמיד טכניקה זו תתאים לפתיחת סתימות ביוב. שימוש בלחץ מים מתאים כאשר בור הביוב סתום בגלל סוגים שונים של לכלוכים. פעמים רבות, רק מי הביוב הציפו את השטח, אולם הלכלוכים שבתוך בור הביוב, שקעו היטב. כאשר מתיזים לחץ מים לבור הביוב יצופו הלכלוכים עם עוד מי ביוב על פני השטח, ויהיה שוב צורך לשאוב את המים והלכלוכים.

פתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימת ביוב באמצעות שימוש בחומרים כימיים.

לפעמים הדרך הטובה ביותר לפתוח סתימות ביוב, היא באמצעות פיזור של חומרים כימיים בבור הביוב. טכניקה זו מתאימה כאשר הבור סתום בגלל שכבות שומן. החומרים הכימיים שנועדו לפתיחת סתימות ביוב הם רבים ומגוונים. כל אינסטלטור בוחר את האבקות לפי שיקוליו המקצועיים. לפעמים, יהיה צורך לשלב פתיחת סתימת ביוב באמצעות התזת מים בלחץ גבוה, לצד פיזור חומרים כימיים.

איך אינסטלטורים מקצועיים בוחרים כיצד לפתוח את בור הביוב?

אינסטלטורים מקצועיים ביותר, לא עובדים לפי תבנית קבועה. לפי הנתונים בשטח, הם בוחרים כיצד לפתוח את בור הביוב. לפעמים יחליטו שמספיק להשתמש באמצעים ידניים, ולפעמים יחליטו שעדיף להשתמש בביובית או בחומרים כימיים. האינסטלטורים לא יכולים להחליט כיצד לפתוח את בור הביוב, מבלי לראות את המצב בשטח. פעמים רבות, האינסטלטורים יוכלו לראות את בורות הביוב רק לאחר שאיבת כל מי הביוב המציפים את השטח.

פתיחת סתימות הביוב היא כמו אקמול.

אפשר להמשיל את פתיחת סתימות הביוב לשימוש באקמול. לסתימות הביוב יש סיבה. וחשוב לטפל בה מהשורש ולמגר את הסיבה שגרמה לפתיחת סתימות הביוב. אולם כדי שיהיה אפשר לטפל בסיבה זו, חשוב קודם לרוקן את בור הביוב מכל תכולתו. אי אפשר להחדיר מצלמה כאשר בור הביוב מלא. ולכן, קודם פותחים את בור הביוב ומרוקנים את תכולתו, ורק אחר כך מאבחנים את הסיבה לסתימת הביוב.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אולי יעניין אותך גם

Call Now Button