ביובית קומבי
אנו בחברת אקסטרה ביובית נותנים פתרונות לבעיות קשות בתחום בזכות משאית הדגל שלנו – ביובית קומבי עבור שאיבת הצפות / פתיחת סתימות קשות ועוד.
לבעיות קשות מזמינים רק את ביובית הקומבי של חברת אקסטרה ביובית!
בזכות המקצועיות – השירות – הטכנולוגיה ✔️

✔️ שירות בכל הארץ עם המלצות מוכחות 🥇
✔️ מחירים הוגנים ושקיפות מלאה 🎫
✔️ ציוד טכנולוגי מהמתקדמים ביותר 🚛
✔️ מענה ושירות 24 שעות ביממה ⌚

חייבים שירות של ביובית קומבי?
אנו מחכים לשמוע מכם » 077-804-55-66📞

ביובית קומבי
במשפחת הביובית יש 3 אחיות: הבת האמצעית היא הביובית הרגילה, האחות הקטנה היא הביובית הנמוכה, והאחות הבכורה היא ביובית קומבי המאפשרת שאיבה בכמות גדולה ופעולות בעוצמה גבוהה – הגבוהה מכולן. בגלל עלות הרכישה היקרה שלה, לא כל נותני שירות הביובית מספקים שירות של ביובית  קומבי, ומספקים רק שירות של ביובית רגילה או נמוכה. אולם, ישנם מקומות שבהם צריך להביא ביובית עוצמתית במקומות שהביובית הרגילה נכשלה כגון בורות ביוב נמוכים במיוחד או סתימות ביוב עקשניות ומורכבות. ביובית קומבי מזמינים לעבודות ביוב מתקדמות בלבד.

מהי ביובית מיני קומבי?

רכבי הביובית העוצמתיים ביותר, נחלקים ל2 סוגים: ישנו רכב ביובית מיני קומבי, ויש רכב ביובית קומבי. העוצמה של רכב ביובית מיני קומבי היא 200 אט', ו400 ליטר לדקה. לעומת זאת, העוצמה של רכב ביובית קומבי היא 260 אטמוספירה, ו700 ליטר לדקה – הספק שיא לעומת רכבי הביובית הרגילים הקיימים בשוק.

מערכת מחזור מים.

הביובית הרגילה שואבת את מי הביוב עם הפסולת. לאחר סיום השאיבה, הנהג נוסע עם רכב הביובית אל מתקן מי השפכים הקרוב ביותר, כדי לרוקן את תכולת המיכל. בביובית קומבי, יש מנגנון מחזור מיוחד, המפריד את מי הביוב מהפסולת. למה כדאי שהביובית תמחזר מים? כי אפשר לנקות את צנרת הביוב במים שאובים ממחוזרים דבר שהרבה פעמים מקל על שינוע ביובית נוספת לניקוי וגם על הדרך מהווה פתרון טוב של חיסכון במים.

לביובית קומבי קיימת משאבת וואקום עוצמתית.

לרכבי ביובית יש משאבות וואקום. אולם למשאבות הוואקום של רכבי ביובית קומבי, יש עוצמת שאיבה חזקה ביותר. משאבה זו מסוגלת לפעול ברצף זמן רב יותר ממשאבה של ביובית רגילה ובנוסף בעוצמה רבה יותר מביובית רגילה. ולכן, כאשר יש צורך להחנות את רכב ביובית קומבי במרחק משמעותי מהמקום בו יש לשאוב את ההצפה, אפשר להשתמש באורך צינור ארוך יותר, כי המשאבה מסוגלת לשאוב גם ממרחקים גדולים. ומה קורה עם משאבת הוואקום מתחממת מדי בגלל משך זמן השאיבה הממושך? לשם כך, יש בביובית קומבי מנגנון של קירור המשאבה באמצעות הזרמת בדומה מאוד לרידיאטור הקיים ברכבים.

האם כל תכולת הבור נשאבה?

לא תמיד אפשר לדעת האם כל תכולת הבורות השונים נשאבה. ביובית רגילה מצליחה בדרך כלל לשאוב את כל הפסולת הנוזלית מבור הביוב. אולם, אי אפשר לומר זאת על שאיבת שומן ושפכים במרקם בוצה. לפעמים, יהיו שאריות בבור שידבקו לדפנות. לכן, מומלץ להזמין מראש ביובית בעלת עוצמת שאיבה חזקה, ששואבת בקלות גם פסולת דביקית ובוצית מה שמבטיח טיפול בבעיה מהשורש.

מהם סתימות ביוב קשות?

כדי שנבין יותר טוב לאילו סתימות נזמין ביובית קומבי, עלינו להבין מהם סתימות קשות. פעמים רבות, משליכים אל האסלה פסולת מחומרים שלא מתפוררים כמו מגבונים, חיתולים, מגבונים, וכו' נוסף על כך שומנים שונים גם הם מגיעים אל מערכת הביוב ויצרים בוצה גדולה ודביקה המקשה על זרימת מי הביוב בצורה תקינה. הצטברות של הרבה פסולת בביוב, יוצרת סתימה קשה. כדי לגרום לשחרור גוש הפסולת מהבור, צריך להתיז לחץ מים חזק מאוד על הבור. ולכן, לסתימות קשות שנוצרו מליכלוך שאינו מתכלה, כדאי להזמין ביובית קומבי – דוגמא לכך מעבודה שנעשתה בחברת אקסטרה ביובית בימים האחרונים ענינו לקריאת ביובית בתל אביב אשר מתחת לבניין קיימת גם מסעדת בשרים מאוד מצליחה וכך כאשר פסולת הדיירים התערבבה עם פסולת ושומן של המסעדה נוצרה סתימה קשה שביובית רגילה לא יכלה להתמודד איתה ולכן היה צורך בהזמנת ביובית קומבי.

למיכל של ביובית קומבי יש קיבולת יותר גדולה.

לפעמים, יש צורך לשאוב כמות גדולה מאוד של שפכים. בביובית רגילה לא תמיד ניתן לשאוב כמויות גדולות בבת אחד. לא תמיד, יש לביובית קיבולת גדולה כל כך. לעומת זאת, לביובית קומבי יש מיכל עם קיבולת גדולה, ולכן אפשר להסתפק בהזמנת ביובית קומבי לשאיבות גדולות רק פעם אחת. צריך לזכור שמיד לאחר פינוי השפכים, יש להסיע אותם אל מתקן הריקון. המפעלים שמזמינים פינוי שפכים לא היו רוצים לשלם פעמיים על שאיבה וריקון, ולכן בהזמנת ביובית קומבי הם חוסכים כסף, למרות שהתעריף על שירות ביובית קומבי יותר גבוה.

שאיבת הצפות עם ביובית קומבי.

בעונת החורף, מתרחשות הצפות רבות באזור המרכז. פעמים רבות ניתן לראות בחדשות תמונות של בתים וכבישים המוצפים במים. כמובן, גם החצרות והחניות יהיו מוצפים במים. לעיתים, בחצרות של הבניינים נוצר ממש אגם, בחורף 2020 קרה מקרה טראגי בו הוצף חניון בניין בדרום תל אביב בו מצאו את מותם צעיר וצעירה  כמות המים שנוקזה מהחניון הצריך עבודה של ביובית קומבי מספר שעות רצופות. אז איזה רכב ביובית כדאי להזמין כדי לשאוב הצפות? רכב ביובית קומבי שואב את כמות המים הרבה באמצעות המשאבות החזקות והעוצמתיות שלו. המיכל הגדול של ביובית קומבי יכיל את מי הגשמים הרבים.

ריקון בורות ספיגה של מפעלים באמצעות ביובית קומבי.

השימוש בבורות ספיגה בארץ הולך ופוחת. ניתן עדיין למצוא בתים ישנים מאוד עם בורות ספיגה. לבורות ישנים מאוד מומלץ להזמין ביובית רגילה. אולם כאשר רוצים לשאוב בורות ספיגה של מפעלים, מומלץ להזמין ביובית קומבי. משאבות הוואקום החזקות של הרכב, יכולות לשאוב את הליכלוך הדביקי והבוצה.

שאיבת בורות שומן עם ביובית קומבי.

לא לכל בורות שומן כדאי להזמין ביובית קומבי. בורות שומן ישנים ומתפוררים, עלולים להינזק בצורה קשה מאוד משאיבה בעוצמה חזקה. אולם לשאיבת בורות שומן שנבנו בבנייה חדשה, ניתן בהחלט להזמין ביובית קומבי אם יש גישה למקום. פסולת שומנית היא דביקה יותר, וקשה יותר לשאיבה. לא לכל מקום בו יש בור שומן חדיש, יש שטח מספיק בשביל להחנות ביובית קומבי. אולם כאשר ניתן, השאיבה תהיה מהירה יותר ואיכותית יותר. בורות שומן נפוצות במקומות שיש בהם מסעדות.

לביובית קומבי מיכל וואקום נפתח.

אחד מהמנגנונים היחודיים רק לביובית קומבי, הוא שמיכל הוואקום נפתח באופן חשמלי. על הנהג המפעיל ללחוץ רק על כפתור הפעלה. כאשר הנהג מגיע עם רכב ביובית קומבי למתקן ריקון השפכים, הוא יכול לפתוח את המיכל באופן אוטומטי, ולרוקן את תכולתו בצורה מלאה.

ביובית קומבי עמוד קטגוריה

זרוע היניקה של ביובית הקומבי מופעל בשלט רחוק.

אפשר לשלוט בזרוע היניקה של ביובית הקומבי, באמצעות הפעלת שלט רחוק. כך, אפשר לשלוט בצורה טובה בזרוע היניקה, ולקבל את תוצאות השאיבה המירביות ביותר.

ניקוי צנרת הביוב בלחץ מים גבוה במיוחד.

לביובית קומבי, יש מנגנון לחץ מים המותז בעוצמה גבוהה וחזקה יותר. צנרת הביוב מלוכלכת מאוד? כאשר מנקים צנרת ביוב של בניין חדש, ייתכן מאוד שמלט ופרורי בטון חדרו אל צנרת הביוב, ונדבקים בדפנות הביוב. כמובן, שיש צורך להפעיל עבור הניקוי לחץ מים בעוצמה גבוהה יותר מאשר בפעולות אחרות של ניקוי צנרת. לכן, כאשר רוצים לנקות את צנרת הביוב לקראת הוצאת טופס 4, מומלץ להזמין ביובית קומבי.

שליטה בצריכת הדלק של הביובית.

אי אפשר לשלוט בכמות צריכת הדלק של ביובית רגילה. לעומת זאת, אפשר לשלוט בכמות הדלק שצורכת ביובית קומבי באמצעות מערכת הידרואלית ייחודית.

חלק מפעולות ביובית קומבי מתבצעות דרך המחשב.

בביובית רגילה הפעולות נעשות באופן ידני, בעוד בביובית קומבי הפעולות נעשות באופן ממוחשב. חלק מהפעולות הממוחשבות הן שליטה במשאבות, או שליטה במנגנון שטיפה בלחץ מים גבוה. כך, שלצוות האנושי יש פחות עבודה פיזית בשטח ובנוסף על ידי המחשב מבוצעות פעולות מדוייקות ונכונות יותר עבור אותה בעיה.

מתי מתאים להזמין ביובית קומבי?

ביובית קומבי מתאים להזמין כאשר יש הצפה גדולה מאוד של מי ביוב או מי גשמים. פעמים רבות, יהיו לאחר שיטפונות כמויות מים רבות לשאוב. ישנם בורות גדולים של שפכים. לבורות אלו לא מתאים להזמין ביובית רגילה, אלא ביובית קומבי. לפעמים, תנאי השטח מחייבים הזמנת ביובית קומבי, משום שיש צורך לפרוס את צינור השאיבה באורך גדול יותר מהאפשרות של אורך צינור הביובית הרגילה. לפעמים יש בורות ביוב שיש צורך לשאוב את הלכלוך הסותם אותן במשאבות חזקות במיוחד, המצויות בביובית קומבי – הכל בהתאם לפירוט אותה בעיה מול יועץ בחברתנו.

ביובית קומבי לא מתאימה לבניינים עם צנרת ישנה.

צריך לזכור שלא תמיד מומלץ להפעיל לחץ שאיבה חזק מאוד או לחץ מים עוצמתי על צנרת ישנה. לכן, הזמנת ביובית קומבי מתאימה בעיקר לבניינים חדשים מערכות חדישות וכו', בהם צנרת הביוב נבנתה בבנייה חדשה. שחרור סתימה בלחץ מים בבור ישן באמצעות ביובית קומבי, עלול להביא לסדקים ולהתפוררות הבור.

האם יש חניה מתאימה לביובית קומבי?

כאשר אתם שוקלים להזמין ביובית קומבי, עליכם לוודא שיש חניה מתאימה, וגישה נוחה. ביובית קומבי הינה כלי רכב גדול במיוחד. לפעמים, יהיה אפשר להחנות את הביובית קומבי במרחק מסויים, ולפרוס צינור שאיבה ארוך. אולם, כאשר יש צורך ברכב ביובית ברחובות צרים וצפופים, צריך לשקול היטב האם נחוץ להזמין דווקא רכב ביובית קומבי גדול, ביובית רגילה או ביובית נמוכה.

למה מתאים להזמין ביובית קומבי לפני הוצאת טופס 4?

כאשר קבלן בונה בניין חדש, עליו להוציא טופס 4 לפני האיכלוס. אחד מהתנאים להוצאת טופס 4, הוא שצנרת הביוב תהיה נקייה מפסולת ותקינות מלאה לזרימת מי הביוב. לשם כך, על הקבלן להזמין רכב ביובית. בדרך כלל, באתרי הבנייה יש מספיק מקום להחנות ביובית קומבי. מנגנון השטיפה בלחץ מים בעוצמה גבוהה מאוד, תסלק את כל הבטון והמלט שנדבקו בצנרת.

יש לחברה ביובית קומבי? סימן שמדובר בחברה רצינית!

בישראל פחות נפוץ השימוש בביובית קומבי. חברה שיש לה כסף להשקיע ברכישת ביובית קומבי, היא חברה רצינית. חברות קטנות משקיעות בהתחלה ברכישת ביובית רגילה וביובית נמוכה. חברות שיש להן תקציב לרכישת ביובית קומבי, הן לרוב חברות שצברו הרבה לקוחות וניסיון.

שאלות ותשובות בנושא :

קשה מאוד לאמוד את מחיר הזמנת ביובית קומבי וזאת מכיוון שהמחיר תלוי בגורמים שונים כאשר המחיר נקבע על פי סוג העבודה, גודלה ומיקומה הפיזי.

לאחר למידה של הנתונים בשטח נציג החברה יוכל למסור את המחיר המדויק ולעשות יחד עם מזמין העבודה תיאום ציפיות.

חשוב לציין שאנו מתחייבים למחירים ההוגנים והאטרקטיביים ביותר.

חשוב להבין כי ביובית קומבי היא אינה ביובית סטנדרטית ולכן גם העבודות אליהן היא מוזמנת אינן סטנדרטיות ולרוב היכן שהביובית הרגילה נכשלה ביובית הקומבי נוחלת הצלחה.

ביובית קומבי נועדה לבעיות קשות ולמקומות בעלי נפח גדול במיוחד בין אם מדובר בשאיבה ובין אם מדובר בפתיחה בעזרת לחץ מים גבוה.

לייעוץ מקצועי ללא התחייבות ופתרון מיידי חייגו עכשיו: 077-804-55-66.

ההבדלים העיקריים בין ביובית קומבי לביובית רגילה מלבד הגודל הוא בעיקר בהספקים וכוח – כאשר מדובר בשאיבה מדובר על הספק שאיבה גבוה וקיבולת גבוהה בהרבה מביובית רגילה וכאשר מדובר בפתיחה בלחץ ביובית קומבי בעלת לחץ גבוה בהרבה מביובית רגילה.

הבדל נוסף ומהותי הוא באופן העבודה של כל אחת מהשניים בעוד ביובית רגילה מופעלת בעזרת איש מקצוע רוב הפעולות של ביובית הקומבי נעשות בעזרת מחשב.