פתיחת סתימות - שורשים בביוב
מחפשים פתרון לסתימות שנובעות כתוצאה משורשים בביוב?
הגעתם למקום הנכון ביותר!
אצלנו באקסטרה ביובית תוכלו להינות משירות של פתיחת סתימות – שורשים בביוב.
אנו נדאג להעלים לכם את השורשים בביוב ונדאג לפתרון הבעיה לטווח הארוך ביותר!
בזכות המקצועיות – השירות – הטכנולוגיה ✔️

✔️ שירות בפריסה ארצית 🥇
✔️ מחירים הוגנים ושקיפות מלאה 🎫
✔️ ציוד טכנולוגי מהמתקדמים ביותר ומתן מענה מקיף לבעיה 🚛
✔️ מענה ושירות 24 שעות ביממה, כך שלעולם לא תיהיו לבד ⌚

חייבים שירות של פתיחת סתימות – שורשים בביוב?
חייגו אלינו עכשיו, אנו מחכים לשמוע מכם ולעזור » 077-804-55-66📞

פתיחת סתימות - שורשים בביוב

אחת התקלות הנפוצות ביותר במערכת הביוב היא שורשים אשר הצטברו במערכת וכתוצאה מכך נגרמת סתימה. בכדי לטפל בבעיה, נדרש ליצור קשר עם חברה מקצועית לצורך טיפול בבעיה ולאחר מכן ביצוע תחזוקה שוטפת. כיצד התהליך מתבצע?

לשם כך, אתם חייבים לקרוא את המאמר הבא והיעיל שהכנו במיוחד בשבילכם!

פתיחת סתימות: כך ניתן לטפל בבעיה באופן מהיר ויסודי

תקלות במערכת האינסטלציה הן תקלות נפוצות אשר עלולות להתרחש בכל שלב.
למעשה, אחת הסיבות השכיחות ביותר לסתימות במערכת וכתוצאה מכך גם הצפות נובעת מתוך שורשים אשר מצויים בתעלת הביוב, וזאת בשל התנאים המצוינים המצויים בתוך מערכת הביוב.
למעשה, הצחנה כמו גם הלכלוך הרב אשר
מצטבר בתעלה מאפשר לשורשים להתפשט, וכתוצאה מכך נגרם נזק ממשי למערכת האינסטלציה. במידה ולא מטפלים וחותכים את השורשים בזמן, נוצרת סתימה בתעלת הביוב. באמצעות אקסטרה ביובית, חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ניתן לקבל מעטפת מקצועית הכוללת צילום של קו הביוב באמצעות מצלמות תרמיות או מצלמות רובוט לצורך איתור השורשים לצורך בדיקת צפיפות והתפשטות ולאחר מכן חיתוך השורשים ושטיפה של מערכת הביוב לצורך בחינה מחודשת כי הביוב נקי ממפגעים.
מדוע נדרש ליצור קשר עם חברה מקצועית ולא עם אינסטלטור?
מאחר ומדובר בפרויקט מורכב במיוחד אשר דורש התמקצעות כמו גם שימוש בכלים מקצועיים ומתקדמים, חשוב ליצור קשר דווקא עם חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ולא עם אינסטלטור פרטי.
למעשה, המענה
של אינסטלטור עשוי להיות חלקי ביותר, בשל מחסור בציוד מתקדם.
כאשר אנו רוצים לבצע פתיחה של
סתימה בעקבות שורשים בביוב נדרש להפעיל ציוד מתקדם אשר כולל לא רק מצלמות לצורך צילום קו הביוב אלא גם ציוד נוסף אשר מאפשר לבצע את חיתוך השורשים באופן יעיל ויסודי, כפי שנסביר כעת בהמשך המדריך.

כיצד מבצעים פתיחת סתימות?

לרוב, עץ הפיקוס נחשב לעץ הנפוץ ביותר אשר בגינו נדרש לבצע פתיחת סתימות, וזאת בשל העובדה כי מדובר בעץ נפוץ מאוד בישראל אשר שורשיו משגשגים בתוך תעלת הביוב, כל זאת כאמור בשל התנאים אשר מאפשרים לשורשים להתפתח ולגדול.
פתיחת סתימות אשר מקורן בשורשים מתבצעת בשתי דרכים עיקריות:
שימוש ברובוטים אשר באמצעותם ניתן לבצע את החיתוך וההסרה של השורשים מבלי שיש צורך להיכנס באופן פיזי למערכת הביוב והאינסטלציה או באמצעות שימוש בביובית.
ביובית היא למעשה המילה האחרונה
בתחום הביוב, וזאת בשל העובדה כי מדובר במשאית אשר עליה מותקן צינור מים. לאחר שמבצעים צילום של קוו הביוב ומאתרים את השורשים, חברה מקצועית תעשה שימוש בדיזה – מכלול אשר כולל סכינים חדות במיוחד אשר מסתובבות במהירות גבוהה על שרשרת, כאשר באמצעות הטכניקה הזו ניתן לקטוע את גדילת השורש ולהסיר אותו לחלוטין. בשלב הבא מוזרם לתעלת הביוב מים בלחץ גבוה בכדי לנקות את האזור ולוודא כי לא נותרו עוד שורשים, כאשר חשוב מאוד להקפיד כי לא נותר אפילו שורש אחד.
למעשה, גם אם נותר
שורש אחד הוא עלול להצמיח במהירות שורשים נוספים ואז התקלה חוזרת, ועל כן מדובר בעבודה אשר צריכה להתבצע בצורה יסודית במיוחד ותוך שימת דגש על איתור, טיפול ולאחר מכן בדיקה מקיפה במסגרתה תוכלו להיות בטוחים כי התקלה טופלה במלואה וכי אתם מקבלים את המענה הטוב ביותר בעבור מערכת הביוב.

פתיחת סתימות בביוב

מה חשוב לדעת אודות פתיחת סתימות באמצעות ביובית?

אין ספק כי ביובית מהווה את חוד החנית בתחום האינסטלציה, וזאת בשל העובדה כי מדובר בציוד מתקדם ואיכותי אשר במסגרתו ניתן לטפל בכל סוגי התקלות ועם שימת דגש על תקלות נקודתיות כמו היווצרות של שורשים. כפי שציינו, מדובר בתקלה שכיחה מאוד ועל כן הביובית נותנת מענה מושלם הכולל את חיתוך השורשים כמו גם ניקוי יסודי של המערכת עצמה, כל זאת במהירות עצומה אשר חוסכת לא מעט זמן ומאמץ. בשל העובדה כי מדובר באביזרים טכנולוגיים, ניתן להבטיח כי פתיחת הסתימה תתבצע במהירות ובכך תוכלו לחזור לשגרת החיים במהרה, אולם יש לשים לב כי לאחר ביצוע הפעולה נדרש לבצע תחזוקה שוטפת – כך שניתן יהיה להימנע מהופעה נוספת של השורשים במערכת האינסטלציה. לכן, חשוב מאוד לפנות לחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ולה המלצות מוכחות, וזאת בכדי שתוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה הטוב ביותר הן מבחינת הטיפול הנקודתי בבעיה והן בהמשך, כאשר נדרש לבצע תחזוקה.

מדוע חשוב לבצע תחזוקה שוטפת של מערכת הביוב?

למרות שההמלצה הגורפת היא לא לנטוע עצים בסמוך לבנייני מגורים, רוב הבניניים בישראל מוקפים בעצים אשר מצמיחים שורשים וכתוצאה מכך נגרם נזק למערכת הביוב. בדיוק משום כך, חשוב מאוד לבצע תחזוקה שוטפת של מערכת האינסטלציה באמצעות צילום של קווי הביוב ובהתאם לכך בניית תוכנית טיפול פרטנית, בין אם השורשים כבר החלו להכות שורש או במידה וכבר נדרש לבצע פתיחה של הביוב באמצעות חיתוך של השורש ולאחר מכן ניקוי באמצעות הזרמת מים. שימו לב כי מדובר בטכנולוגיה פורצת דרך, ובשל כך ניתן לראות כיצד תחום האינסטלציה עובר מהפכה של ממש הן בכל הקשור לטיפול נקודתי והן בכל הקשור לפתיחה של סתימות אשר מתבצעת באופן מהיר ויעיל, כך שאתם מקבלים תמורה מלאה לכספכם. על כן, חשוב לפעול במהירות ולהזמין את החברה בהקדם, כך שתוכלו לשוב לשגרת החיים כמו גם לטפל בבעיה לפני שהיא הופכת לחמורה יותר, ובהתאם לכך גם מורכבת לטיפול. אולם, במידה ואתם בוחרים בחברה מובילה בתחומה תוכלו להיות רגועים כי לאור הניסיון העשיר כמו גם השימוש בציוד מתקדם ניתן יהיה לטפל בתקלה באופן מהיר ויעיל, גם אם היא מורכבת וקשה לביצוע.

פתיחת סתימות – שורשים בביוב – כמה זה עולה?

פתיחה של סתימות ביוב בעקבות שורשים מתבצעת כאמור באמצעות חברה מקצועית אשר מעניקה הצעת מחיר בהתאם לסוג הפרויקט – מהו האורך של קו הביוב וכן מהן הפעולות אותן נדרש לבצע בכדי לטפל בבעיה באופן מהיר ככל האפשר. שימו לב כי הצעת המחיר צריכה לשקף את המחיר הממוצע בשוק, ועל כן מומלץ להיכנס לאתרי מדרג ולבחון את המחירים. עם זאת, שימו לב כי מדובר בשימוש בטכנולוגיה מתקדמת כמו גם כלים אשר מאפשרים לפתוח את הסתימה במהירות ועל כן הצעת מחיר זולה מדי עלולה להוביל למפח נפש משמעותי בשבילכם. על איכות אסור להתפשר, ועל כן עדיף ליצור קשר עם חברה אשר מעניקה הצעת מחיר כוללת הן בעבור הטיפול ופתיחת הסתימה והן בעבור תחזוקה שוטפת אותה ניתן לבצע דרכה, ובכך לשמור על תעלת האינסטלציה והביוב נקיים.

שורשים בביוב - אקסטרה ביובית (2)

פתיחת סתימות בעקבות הצטברות של שורשים – טיפול מהיר

לסיכום, אם אתם סובלים מביוב מוצף וסתימות חוזרות ונשנות, זה הזמן ליצור קשר עם חברה אשר תדע לספק לכם צוותים מקצועיים ומובילים בתחומם אשר מעניקים לכם מעטפת מקצועית הכוללת את איתור המפגע, טיפול נקודתי ויסודי ולאחר מכן ביצוע תחזוקה שוטפת בכדי להבטיח כי לא תידרשו להתמודד שוב עם סתימות והצפות. על כן, מדובר בשירות יעיל אותו ניתן לבצע באופן מהיר במיוחד, כחלק מהקדמה הטכנולוגיות המתקדמת והתפתחות ענף האינסטלציה כאן בישראל.

שורשים בביוב - אקסטרה ביובית